IRAKASLEAK

KOORDINATZAILEA
Dorleta Larque Sanjurjo: dlarque@labiagaikastola.eus

IRAKASLEAK 
LH 1-Esti Gezala Ortiz: egezala@labiagaikastola.eus
LH 2- Mikel Esnaola Urkia: mesnaola@labiagaikastola.eus
LH 3- Ane Bergara Artieda: abergara@labiagaikastola.eus  (Julen urtizberea Puy: jurtizberea@labiagaikastola.eus)
LH 4- Ganix Arruti Terreros: garruti@labiagaikastola.eus
LH 5- Dorleta Larque Sanjurjo: dlarque@labiagaikastola.eus 
LH 6- Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

ESPEZIALISTAK
Ingelesa: Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus 
Frantsesa: Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus
Gorputz Heziketa:  Mikel Alzuri Astondoa /Ane Bergara Artieda (Julen urtizberea Puy)
Arte Hezkuntza: Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus
                             
Musika: Begoña Rudi: brudi@labiagaikastola.eus
Orientazioa: Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus
ALE / PT:  Irantzu Goienetxe Batiz: igoienetxe@labiagaikastola.eus
Inklusiorako laguntzako teknikariak: Garazi Lujua Etxenike: glujua@labiagaikastola.eus
                                                            Miren Arregi Mindegia: marregi@labiagaikastola.eus
Logopeda: Ane Pacheco San Julian