IRAKASLEAK

KOORDINATZAILEA

Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus

IRAKASLEAK 

LH 1- Mikel Esnaola Urkia: mesnaola@labiagaikastola.eus

LH 2- Esti Gezala Ortiz: egezala@labiagaikastola.eus

LH 3- Ane Bergara Artieda: abergara@labiagaikastola.eus

LH 4- Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus

LH 5- Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

LH 6- Dorleta Larque Sanjurjo: dlarque@labiagaikastola.eus

ESPEZIALISTAK

Ingelesa: Uxue Euba Gabiola: ueuba@labiagaikastola.eus 

Frantsesa: Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus

Gorputz Heziketa:  Mikel Alzuri Astondoa /Ane Bergara Artieda

Arte Hezkuntza: Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus

                             

Musika: Begoña Rudi: brudi@labiagaikastola.eus

Orientazioa: Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

ALE / PT:  Helena Navarro Flaño: hnavarro@labiagaikastola.eus

Inklusiorako laguntzako teknikaria: Garazi Lujua Etxenike: glujua@labiagaikastola.eus