2019-20 LEHEN HEZKUNTZA

ORDUTEGIA:

 

Astelehena, asteartea, ortzeguna eta ortzirala :

goizez: 9:00 - 13:10. Jolas garaia 10:50 - 11:20. Arratsaldez: 14:40 - 16:30.

 

Asteazkena:

goizez: 9:00 - 13:10. 

KOORDINATZAILEA

Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

iRAKASLEAK ETA EMAILAK

LH 1- Maria Azpiroz Lasarte: mazpiroz@labiagaikastola.eus

LH 2- Esti Gezala Ortiz: egezala@labiagaikastola.eus (Ane Bergara Artieda: abergara@labiagaikastola.eus)  

LH 3- Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus (Ane Elzaurdia Mentaberri: aelzaurdia@labiagaikastola.eus)

LH 4- Izaro Mitxelena Rekondo (Nahia Sagastibeltza Pikabea): imitxelena@labiagaikastola.eus (nsagastibeltzal@labiagaikastola.eus) 

LH 5-  Dorleta Larque Sanjurjo: dlarque@labiagaikastola.eus

LH 6-  Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

 

Ingelesa- Ana Artieda: aartieda@labiagaikastola.eus

Frantsesa- Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa / Esti Gezala Ortiz

Arte Hezkuntza- Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus

Musika- Begoña Rudi: brudi@labiagaikastola.eus

Orientazioa- Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

Logopedia- Nekane Ordoki Gonzalez: nordoki@labiagaikastola.eus

Heziketa bereziko laguntzailea- Garazi Lujua Etxenike: glujua@labiagaikastola.eus

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by Labiaga ikastola. Proudly created with Wix.com

Lege oharra

Cookien arauak

Harremanetarako

irailetik ekainera: 8:30etatik 15:00etara

Uztailan 21a arte:

9:00etatik 13:00etara

Tel-Fax: 948 630 172

Tel mug (WhatsApp): 608677446 

Email: bera@ikastola.eus

Helbidea

ALTZATE 12

EZTEGARA 32

31780 BERA