2021-22 LEHEN HEZKUNTZA

ORDUTEGIA:

 

Asteko egun guztiak:

 9:00 - 14:00.

KOORDINATZAILEA

Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus

iRAKASLEAK ETA EMAILAK

LH 1- Mikel Esnaola Urkia: mesnaola@labiagaikastola.eus

LH 2- Esti Gezala Ortiz: egezala@labiagaikastola.eus
         Nahia Sagastibeltza Pikabea: nsagastibeltzal@labiagaikastola.eus (ordezkoa)

LH 3- Ane Bergara Artieda: abergara@labiagaikastola.eus

LH 4- Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus

LH 5- Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

LH 6- Dorleta Larque Sanjurjo: dlarque@labiagaikastola.eus

Ingelesa- Ana Artieda: aartieda@labiagaikastola.eus Uxue Euba Gabiola: ueuba@labiagaikastola.eus (ordezkoa)

Frantsesa- Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa / Esti Gezala Ortiz

Arte Hezkuntza- Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus

Musika- Begoña Rudi: brudi@labiagaikastola.eus

Orientazioa- Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

Logopedia- Helena Navarro Flaño: hnavarro@labiagaikastola.eus

Heziketa bereziko laguntzailea- Garazi Lujua Etxenike: glujua@labiagaikastola.eus