2019-20 DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA

​ORDUTEGIA

 

Astelehenetik ortziralera :

8:25 - 14:35. Jolas garaiak 10:15 - 10:35. eta 12:25 - 12:45.

 

​KOORDINATZAILEA

Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus

iRAKASLEAK ETA EMAILAK

DBH1- Leire Barrutia Elizalde

DBH2- Jon Diez Manterola

 

Euskara / Ingelesa- Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus

Matematika / Teknologia- Jon Diez Manterola: jondiez@labiagaikastola.eus

Natur zientziak-  Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

 

Gizarte Zientziak- uiriazabal@labiagaikastola.eus

 

Arte Hezkuntza- Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus   

Frantsesa / Gaztelera- Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus                          

 

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus             

Musika- Begoña Rudi: brudi@labiagaikastola.eus 

 

Orientazioa- Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

EBALUAKETAK

Ebaluaketen egutegia

 

  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by Labiaga ikastola. Proudly created with Wix.com

Lege oharra

Cookien arauak

Harremanetarako

irailetik ekainera: 8:30etatik 15:00etara

Uztailan 21a arte:

9:00etatik 13:00etara

Tel-Fax: 948 630 172

Tel mug (WhatsApp): 608677446 

Email: bera@ikastola.eus

Helbidea

ALTZATE 12

EZTEGARA 32

31780 BERA