2020-21 DERRIGORREZKO BIGARREN HEZKUNTZA

​ORDUTEGIA

 

Astelehenetik ortziralera :

8:25 - 14:35. Jolas garaiak 10:15 - 10:35. eta 12:25 - 12:45.

 

​KOORDINATZAILEA

Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

iRAKASLEAK ETA EMAILAK

DBH1- Jon Diez Manterola

DBH2- Leire Barrutia Elizalde

 

Euskara / Ingelesa/ Gaztelera- Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus (Xabi Regil: xregil@labiagaikastola.eus)

Matematika / Teknologia- Jon Diez Manterola: jondiez@labiagaikastola.eus

Natur zientziak-  Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

 

Gizarte Zientziak / Musika - uiriazabal@labiagaikastola.eus

 

Arte Hezkuntza- Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus   

Frantsesa - Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus                          

 

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus             

Orientazioa- Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

EBALUAKETAK

Ebaluaketen egutegia

 

Helbidea

ALTZATE 12

31780 BERA

(Nafarroa)

© Copyright 2016 by Labiaga ikastola. Proudly created with Wix.com

  • White Instagram Icon