top of page

IRAKASLEAK

KOORDINATZAILEA

Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus

IRAKASLEAK

DBH1- Odei Sagardia Iraundegi: osagardia@labiagaikastola.eus

DBH2- Jon Diez Manterola: jondiez@labiagaikastola.eus

Euskara / Gaztelera / Gizarte Zientziak- Odei Sagardia Iraundegi


Ingelesa: Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus
 

Matematika / Teknologia- Jon Diez Manterola:

Natur zientziak-  Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

 

Arte Hezkuntza / Dramatizazioa : Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus   


Musika - Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus


Frantsesa --Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus                          

 

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus             

​Orientazioa- Amaia Panda Aramendi: apando@labiagaikastola.eus

EBALUAKETAK

Ebaluaketen egutegia

bottom of page