IRAKASLEAK

KOORDINATZAILEA

Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus

IRAKASLEAK

DBH1- Odei Sagardia Iraundegi

DBH2- Jon Diez Manterola

Euskara / Gaztelera- Odei Sagardia Iraundegi: osagardia@labiagaikastola.eus


Ingelesa:Leire Barrutia Elizalde: lbarrutia@labiagaikastola.eus
 

Matematika / Teknologia- Jon Diez Manterola: jondiez@labiagaikastola.eus

Natur zientziak-  Maider Senper Mazizior: mmazizior@labiagaikastola.eus

 

Arte Hezkuntza / Gizarte Zientziak: Maite Elgorriaga Errandonea: melgorriaga@labiagaikastola.eus   


Musika - Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus


Frantsesa - Gaztelera-Sophie Garcia-Larratxe Sautereau du Part: sophieg@labiagaikastola.eus                          

 

Gorputz Heziketa-  Mikel Alzuri Astondoa: malzuri@labiagaikastola.eus             

​Orientazioa- Uxoa Iriazabal Iza: uiriazabal@labiagaikastola.eus

EBALUAKETAK

Ebaluaketen egutegia